Stworzyliśmy  Solovino aby oferować naszym Klientom starannie wybrane, interesujące wina jakościowe. Sprowadzamy je bezpośrednio od zaufanych producentów. Proponujemy je wierząc, że nie są Wam obojętne smak i jakość wina  oraz jego cena.

Nasza autorska selekcja powstała przede wszystkim z winiarskiej pasji. Choć nasze doświadczenia zawodowe pochodzą z  innych sfer (finanse, inwestycje, konsulting) to największym  naszym hobby było zawsze wino i kultura winiarska. Przy doborze win do naszej kolekcji stosujemy kilka prostych zasad:

- przykładamy największą wagę do wysokiej jakości produktu,
- dbamy o  rozsądną cenę,
- osobiście testujemy wszystkie wina,
- otwarcie komunikujemy się z naszymi winiarzami.

Trzon naszej oferty to  wina włoskie oraz węgierskie. Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie www.solovino.pl oraz w naszym Specjalistycznym Sklepie z Winem  w Krakowie, ul. Nadwiślańska 11 ( vis-a-vis nowego budynku Cricoteki). 

Formalne podstawy naszej działalności.

Działamy od sierpnia 2012 roku pod firmą New Projects sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Spółka jest zarejestrowana w  Rejestrze Przedsiebiorców KRS pod nr 0000431428, dane z KRS są  jawne i powszechnie dostępne, rownież przez internet.
Dystrybucję wina prowadzimy w oparciu o zezwolenia na obrót wyrobami alkoholowymi:
- zezwolenie Prezydenta Miasta Krakowa nr I/585/B/511/2014 ( detal)
- zezwolenie Marszałka Województwa Małopolskiego nr 55/W/2015 (hurt)

Zapraszamy do próbowania wybranych dla Was  win. Czekamy na Wasze opinie.

Solovino